O naszej firmie

Jesteśmy firmą o wieloletnim doświadczeniu i ugruntowanej pozycji na rynku.

Nasza firma powstała w 1993 roku. Pierwotnie zajmowała się serwisowaniem sprzętu RTV. Z czasem, widząc niszę na rynku zajęła się branżą telefonii komórkowej i jako jedna z pierwszych w Bytomiu, a istniejących do dziś, zajmuje się sprzedażą i szeroko rozumianym serwisem telefonów komórkowych.

Nasz zespół to ludzie z wieloletnim doświadczeniem serwisowym zapewniającym wysoki standard wykonywanych przez nas usług. Z każdym tygodniem i miesiącem doskonalimy swoje umiejętności oraz poszerzamy zakres wykonywanych przez nas usług.

Dysponujemy najnowocześniejszymi urządzeniami na rynku, które pozwalają nam na szeroki wachlarz usług, które obejmują – ściąganie simlocków, wgrywanie polskiego języka, wgrywanie nowego oprogramowania, odzyskiwanie danych z telefonów oraz naprawę telefonów GSM.

Współpracujemy bezpośrednio z największymi hurtowniami GSM w regionie co pozwala nam na zakup towaru najwyższej jakości. Dzięki wieloletniej współpracy i wypracowanym wysokim rabatom, możemy zaoferować państwu szeroką gamę akcesoriów w atrakcyjnych cenach.

W ofercie naszej firmy znajdują się: baterie, ładowarki, obudowy, pokrowce, kabury, kable usb, słuchawki, bluetooth, ozdoby oraz inne artykuły do telefonów komórkowych.

W sprzedaży oprócz akcesoriów posiadamy także telefony komórkowe nowe i używane, na które udzielamy gwarancji.

Sprzedajemy również startery (karty startowe sim) oraz kupony uzupełniające wszystkich operatorów.

Prowadzimy skup i sprzedaż nawigacji samochodowych nowych i używanych wszystkich marek.
Oferujemy pełną gamę usług związanych z nawigacjami satelitarnymi GPS. Zapewniamy serwis pogwarancyjny nawigacji samochodowych. Dysponujemy pełną gamą akcesorów dla różnych marek nawigacji, w tym wiodących producentów: Germin, Mio, Lark, TomTom.
Posiadamy również w sprzedaży szeroką gamę akcesoriów do nawigacji.

Jesteśmy firmą prężnie rozwijającą się i wciąż sukcesywnie poszukujemy sposobów by dotrzeć do coraz większego grona klientów. Jesteśmy do państwa dyspozycji w dwóch punktach w Bytomiu czynnych od poniedziałku do piątku oraz w punkcie w Piekarach Śląskich w centrum handlowym „Kaufland” przez 7 dni w tygodniu.

Stałym klientom zapewniamy atrakcyjne rabaty!

Zapraszamy do współpracy firmy oraz klietów hurtowych, zapewniając im tym samym bardzo korzystne ceny na wykonywane usługi serwisowe!

Dziękujemy wszystkim naszym dotychczasowym klientom za zaufanie i współpracę, prosimy o nas pamiętać. Za pośrednictwem tej strony zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą tych którzy nie mieli do tej pory okazji z nami współpracować lub korzystać z naszej fachowej obsługi z dziedzinie telefonii komórkowej.